Vairo rankenėlės Ariete 02643-BA21.18€
Rankenos vairo skersmuo 22; 24mm ilgis 115mm Offroad spalva: balta/mėlyna (2 vnt.)
21.18€
| Pavadinimas | Vairo rankenėlės |
| Vairo skersmuo | 22.0 mm; 24.0 mm |
| Ilgis | 115.0 mm |
| Šildomos rankenos | Ne |
| Pritaikymas | Offroad |
| Spalva | Balta / Mėlyna |
| EAN kodas | 8055186692589 |
| Svoris | 0,12kg |
Vairo rankenėlės Ariete 02643-BA