Vairo rankenėlės Ariete 01687-C2R
Rankenos vairo skersmuo 22; 24mm ilgis 120mm Kelioninė spalva: juoda/raudona, Harri’s (2 vnt.) Tinka: HONDA
28.31€
Neturime
| Pavadinimas | Vairo rankenėlės |
| Vairo skersmuo | 22.0 mm; 24.0 mm |
| Ilgis | 120.0 mm |
| Šildomos rankenos | Ne |
| Pritaikymas | Kelioninė |
| Spalva | Juoda / Raudona |
| Rūšis | Harri’s |
| EAN kodas | 8051513530777 |
| Svoris | 0,16kg |
Naudingos prekės
Įvertinimas: 0 iš 5
21.18€
Įvertinimas: 0 iš 5
26.54€
Įvertinimas: 0 iš 5
24.37€
Įvertinimas: 0 iš 5
28.31€
Įvertinimas: 0 iš 5
28.31€
Įvertinimas: 0 iš 5
17.39€







