Vairo rankenėlės Ariete 01663/SSF20.92€
Rankenos vairo skersmuo 22; 24mm ilgis 115mm Kelioninė spalva: juoda (2 vnt.) Tinka: YAMAHA
20.92€
| Pavadinimas | Vairo rankenėlės |
| Vairo skersmuo | 22.0 mm; 24.0 mm |
| Ilgis | 115.0 mm |
| Šildomos rankenos | Ne |
| Pritaikymas | Kelioninė |
| Spalva | Juoda |
| EAN kodas | 8051513530500 |
| Svoris | 0,16kg |
Vairo rankenėlės Ariete 01663/SSF