Vairo rankenėlės Ariete 02621/A-GF10.12€
Rankenos vairo skersmuo 22; 24mm ilgis 115mm Offroad spalva: fluorescentinis (2 vnt.)
10.12€
| Pavadinimas | Vairo rankenėlės |
| Vairo skersmuo | 22.0 mm; 24.0 mm |
| Ilgis | 115.0 mm |
| Šildomos rankenos | Ne |
| Pritaikymas | Offroad |
| Spalva | Fluorescentinis |
| EAN kodas | 8051513537653 |
| Svoris | 0,11kg |
Vairo rankenėlės Ariete 02621/A-GF