Cilindro komplektas YAMAHA YP 125 1998-2009

Tinka: YAMAHA YP 125 1998-2009
126.88€
Neturime
Cilindro komplektas YAMAHA YP 125 1998-2009
| Talpa | 180.0 cm³ |
| Variklio režimas | 4T |
| Pavadinimas | Cilindras |
| Cilindro skersmuo | 61.0 mm |
| Piršto skersmuo | 15.0 mm |
| Pilnas aukštis | 67.0 mm |
| Atstumas tarp tvirtinimo kiaur. | 96.0 mm |
| Stūmoklio aukštis | 38.5 mm |
| Cilindro gilzės išorinis skersmuo | 65.0 mm |
| Aušinimo būdas | aušinimo skystis |
| Medžiaga | Ketus |
Naudingos prekės
465.49€
Įvertinimas: 0 iš 5
265.39€
Įvertinimas: 0 iš 5
189.33€
Įvertinimas: 0 iš 5
172.86€
Įvertinimas: 0 iš 5
41.83€








