Cilindro komplektas Minarelli Horizontal AC 50cc (PIN12)

Tinka: –
30.03€
Neturime
Cilindro komplektas Minarelli Horizontal AC 50cc (PIN12)
| Variklio režimas | 2T |
| Pavadinimas | Cilindro komplektas |
| Cilindro skersmuo | 40.0 mm |
| Piršto skersmuo | 12.0 mm |
| Pilnas aukštis | 64.0 mm |
| Atstumas tarp tvirtinimo varžtų | 71.0 mm |
| Stūmoklio aukštis | 50.5 mm |
| Cilindro gilzės išorinis skersmuo | 51.0 mm |
| Atstumas tarp Išmetimo montavimo kiaur. | 48.0 mm |
| Aušinimo būdas | oras |
| Medžiaga | Ketus |
Naudingos prekės
Įvertinimas: 0 iš 5
578.87€
Įvertinimas: 0 iš 5
30.67€
Įvertinimas: 0 iš 5
43.50€
Įvertinimas: 0 iš 5
171.13€
Įvertinimas: 0 iš 5
173.26€
Įvertinimas: 0 iš 5
181.30€








