Vairo rankenėlės Ariete 02642-GRN21.18€
Rankenos vairo skersmuo 22; 24mm ilgis 120mm Kelioninė spalva: juoda/oranžinė (2 vnt.)
21.18€
| Pavadinimas | Vairo rankenėlės |
| Vairo skersmuo | 22.0 mm; 24.0 mm |
| Ilgis | 120.0 mm |
| Šildomos rankenos | Ne |
| Pritaikymas | Kelioninė |
| Spalva | Juoda / Pilka |
| EAN kodas | 8055186692480 |
| Svoris | 0,12kg |
Vairo rankenėlės Ariete 02642-GRN