Vairo rankenėlės Ariete 02615-R21.18€
Rankenos vairo skersmuo 22; 24mm ilgis 120mm Kelioninė spalva: juoda/raudona (2 vnt.)
21.18€
| Pavadinimas | Vairo rankenėlės |
| Vairo skersmuo | 22.0 mm; 24.0 mm |
| Ilgis | 120.0 mm |
| Šildomos rankenos | Ne |
| Pritaikymas | Kelioninė |
| Spalva | Raudona / Juoda |
| EAN kodas | 8051513531286 |
| Svoris | 0,10kg |
Vairo rankenėlės Ariete 02615-R