Vairo rankenėlės Ariete 01687/F-BGN
Rankenos vairo skersmuo 22; 24mm ilgis 120mm Kelioninė, Harri’s (2 vnt.)
26.54€
Neturime
| Pavadinimas | Vairo rankenėlės |
| Vairo skersmuo | 22.0 mm; 24.0 mm |
| Ilgis | 120.0 mm |
| Šildomos rankenos | Ne |
| Pritaikymas | Kelioninė |
| Rūšis | Harri’s |
| EAN kodas | 8054145174357 |
| Svoris | 0,15kg |
Naudingos prekės
Įvertinimas: 0 iš 5
19.00€
Įvertinimas: 0 iš 5
21.18€
Įvertinimas: 0 iš 5
26.54€
Įvertinimas: 0 iš 5
19.00€
Įvertinimas: 0 iš 5
26.54€
Įvertinimas: 0 iš 5
21.18€







