Vairo rankenėlės Ariete 01682/SSF19.00€
Rankenos vairo skersmuo 22; 24mm ilgis 125mm Kelioninė spalva: juoda (2 vnt.) Tinka: HONDA
19.00€
| Pavadinimas | Vairo rankenėlės |
| Vairo skersmuo | 22.0 mm; 24.0 mm |
| Ilgis | 125.0 mm |
| Šildomos rankenos | Ne |
| Pritaikymas | Kelioninė |
| Spalva | Juoda |
| EAN kodas | 8051513530609 |
| Svoris | 0,12kg |
Vairo rankenėlės Ariete 01682/SSF