Cilindro komplektas GY6 4T 60cc

Tinka: GY6 50cc; KYMCO AGILITY, DINK, FILLY, PEOPLE, SUPER 8 50
29.81€
Neturime
Cilindro komplektas GY6 4T 60cc
| Talpa | 60.0 cm³ |
| Variklio režimas | 4T |
| Pavadinimas | Cilindro kompl. |
| Cilindro skersmuo | 44.0 mm |
| Piršto skersmuo | 13.0 mm |
| Pilnas aukštis | 53.0 mm |
| Atstumas tarp tvirtinimo varžtų | 70.0 mm |
| Stūmoklio aukštis | 33.5 mm |
| Cilindro gilzės išorinis skersmuo | 49.0 mm |
| Aušinimo būdas | oras |
| Medžiaga | Ketus |
Naudingos prekės
465.49€
Įvertinimas: 0 iš 5
30.47€
Įvertinimas: 0 iš 5
172.04€
Įvertinimas: 0 iš 5
224.82€
Įvertinimas: 0 iš 5
24.43€
Cilindro komplektas Polini cast iron sport 70cc 10mm slanted Minarelli horizontal AC 25km/h vehicles
Įvertinimas: 0 iš 5
182.21€








