Cilindro komplektas GY6 125cc 4T Racing LC

Tinka: GY6 125cc 4T
208.01€
Neturime
Cilindro komplektas GY6 125cc 4T Racing LC
| Variklio režimas | 4T |
| Pavadinimas | Cilindras |
| Cilindro skersmuo | 61.0 mm |
| Piršto skersmuo | 15.0 mm |
| Pilnas aukštis | 69.0 mm |
| Atstumas tarp tvirtinimo kiaur. | 75.0 mm |
| Stūmoklio aukštis | 38.5 mm |
| Cilindro gilzės išorinis skersmuo | 65.0 mm |
| Aušinimo būdas | aušinimo skystis |
| Medžiaga | Aliuminio / Nikelio silicio karbidas |
Naudingos prekės
Įvertinimas: 0 iš 5
253.18€
Įvertinimas: 0 iš 5
265.39€
Įvertinimas: 0 iš 5
272.20€
Įvertinimas: 0 iš 5
32.40€
Įvertinimas: 0 iš 5
387.91€
465.49€







