Cilindro komplektas + Galvutė Minarelli Horizontal LC 70cc (PIN10)

Tinka: APRILIA RALLY, SR; MALAGUTI F12, F12R, F15; YAMAHA CS, YQ 50 1994-2015
76.44€
Neturime
Cilindro komplektas + Galvutė Minarelli Horizontal LC 70cc (PIN10)
| Talpa | 70.0 cm³ |
| Variklio režimas | 2T |
| Pavadinimas | Cilindras |
| Cilindro skersmuo | 47.0 mm |
| Piršto skersmuo | 10.0 mm |
| Pilnas aukštis | 87.0 mm |
| Atstumas tarp tvirtinimo kiaur. | 70.0 mm |
| Stūmoklio aukštis | 51.0 mm |
| Cilindro gilzės išorinis skersmuo | 50.5 mm |
| Atstumas tarp Išmetimo montavimo kiaur. | 48.0 mm |
| Aušinimo būdas | aušinimo skystis |
| Medžiaga | Ketus |
Naudingos prekės
Įvertinimas: 0 iš 5
126.88€
Įvertinimas: 0 iš 5
278.50€
Įvertinimas: 0 iš 5
30.03€
Įvertinimas: 0 iš 5
578.87€
Įvertinimas: 0 iš 5
240.98€
Įvertinimas: 0 iš 5
197.77€








