Cilindro komplektas + Galvutė Minarelli AM6 70cc

Tinka: APRILIA AF1, PEGASO, RED ROSE, RS, RX, TUAREG; RIEJU MRT, MRX, RR, RRX, RS-1, RS-2, SMX, SPIKE, TANGO; YAMAHA DT, TZR 50 1984-2018
92.65€
Neturime
Cilindro komplektas + Galvutė Minarelli AM6 70cc
| Talpa | 70.0 cm³ |
| Variklio režimas | 2T |
| Pavadinimas | Cilindras |
| Cilindro skersmuo | 47.0 mm |
| Piršto skersmuo | 12.0 mm |
| Pilnas aukštis | 66.0 mm |
| Atstumas tarp tvirtinimo kiaur. | 75.0 mm |
| Stūmoklio aukštis | 51.5 mm |
| Cilindro gilzės išorinis skersmuo | 54.0 mm |
| Atstumas tarp Išmetimo montavimo kiaur. | 28.0 mm |
| Aušinimo būdas | aušinimo skystis |
| Medžiaga | Ketus |
Naudingos prekės
Įvertinimas: 0 iš 5
126.88€
Įvertinimas: 0 iš 5
43.46€
Įvertinimas: 0 iš 5
187.50€
Įvertinimas: 0 iš 5
202.85€
Įvertinimas: 0 iš 5
203.77€







