Cilindro komplektas + Galvutė Minarelli AM6 50cc121.17€
Prieinamumas: Turime

Tinka: APRILIA AF1, PEGASO, RED ROSE, RS, RX, TUAREG; RIEJU MRT, MRX, RR, RRX, RS-1, RS-2, SMX, SPIKE, TANGO; YAMAHA DT, TZR 50 1984-2018
121.17€
Prieinamumas: Turime
Cilindro komplektas + Galvutė Minarelli AM6 50cc
| Talpa | 50.0 cm³ |
| Variklio režimas | 2T |
| Pavadinimas | Cilindras |
| Cilindro skersmuo | 40.0 mm |
| Piršto skersmuo | 12.0 mm |
| Pilnas aukštis | 85.0 mm |
| Atstumas tarp tvirtinimo kiaur. | 74.0 mm |
| Stūmoklio aukštis | 53.0 mm |
| Cilindro gilzės išorinis skersmuo | 54.0 mm |
| Atstumas tarp Išmetimo montavimo kiaur. | 28.0 mm |
| Aušinimo būdas | aušinimo skystis |
| Medžiaga | Aliuminio / Nikelio silicio karbidas |
Cilindro komplektas + Galvutė Minarelli AM6 50ccPrieinamumas: Turime